Skiba
Sygma Bank
SKIBA RTV AGD
ul.Oławska 242a
55-220 Jelcz-Laskowice

tel. 71/ 318 17 10

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

   

 

W ofercie sprzętu ogrodowego znajdziesz
  • Kosiarki
  • Zestawy samojezdne
  • Podcinarki
  • Pilarki
  • Kosy spalinowe
  • Glebogryzarki
  • Opryskiwacze
  • Dmuchawy
  • Świdry ziemne
  • Wertykulatory
Notebook IT zapraszam serdecznie zapoznanie się z naszą ofertą.

Carlton to amerykańska firma istniejąca od 1963 roku, jeden z największych producentów łańcuchów tnących do pilarek na świecie. Asortyment oferowanych produktów z czasem rozszerzył się o pozostałe akcesoria do pilarek łańcuchowych – prowadnice, bębny sprzęgła i wiele innych. Od samego początku istnienia firma konsekwentnie uznawała jakość za najważniejszy wyróżnik swych wyrobów, nie godząc się na żadne kompromisy w tej dziedzinie. Unikalne rozwiązania stosowane przez Carlton gwarantują wysoką żywotność produktów zapewniając satysfakcję klientom zarówno profesjonalnym jak i amatorom. Obecnie Carlton sprzedaje swoje produkty na całym świecie, będąc solidnym i uznanym partnerem dla wszystkich ceniących jakość i trwałość użytkowników pilarek łańcuchowych.


Chrysal to marka środków do kondycjonowania i przedłużania trwałości kwiatów ciętych, produkowanych przez holenderską firmę Pokon & Chrysal, powstałą w 1929 roku. Odżywki do kwiatów ciętych Chrysal wprowadzono na rynek w 1950 roku. Efekty ich działania były rewolucją w uprawie kwiatów. Stosując je, trwałość kwiatów można znacznie przedłużyć, w przypadku niektórych gatunków nawet dwukrotnie! Preparaty te stosowane są tuż po zbiorze kwiatów i na kolejnych etapach ich dystrybucji. Dzięki nim udaje się rozwiązać wiele specyficznych problemów, które powodują szybkie więdnięcie kwiatów. Nowoczesne laboratorium prowadzące badania nad trwałością kwiatów ciętych testuje nowe preparaty używane przez producentów, w czasie dystrybucji i w każdym domowym wazonie. Produkty firmy Pokon & Chrysal są efektem wielu lat badań i doświadczeń. Stale wprowadzane są nowe wyroby w odpowiedzi na oczekiwania rynku. Rezultatem jest szeroka gama preparatów powstałych w trosce o rośliny domowe, ogrodowe i kwiaty cięte.


Efco to dynamiczna marka oznaczająca produkty do prac ogrodowych i leśnych, które nie tylko spełniają obowiązujące standardy technologiczne, ale dzięki niektórym rozwiązaniom idą krok do przodu, przede wszystkim pod względem ergonomii użytkowania. Efco dostarcza szeroki asortyment urządzeń oraz sprawdzone rozwiązania, zwracając uwagę nie tylko na jakość i wytrzymałość produktów, ale również komfort pracy oraz łatwość przeprowadzanych czynności konserwacyjnych. W razie potrzeby Efco zapewnia szybki i profesjonalny serwis, tak, aby nasi klienci mieli pewność, iż ich maszyny będą zawsze gotowe do pracy. Mamy świadomość, że niezwykle istotnym wyzwaniem obecnych czasów jest zapewnienie użytkownikom produktów, które dbają o ich otocznie oraz respektują wymogi ochrony środowiska naturalnego. Efco dba również o ten aspekt, pamiętając o przyszłych pokoleniach.


Firma Hozelock powstała w 1959 roku i od tego momentu głównym celem i filozofią tej firmy stało się stworzenie wysokiej jakości produktów dla ogrodu. W Aylesbury a także w Birmingham w Wielkiej Brytanii mieszczą się zakłady produkcyjne, biura konstrukcyjno-rozwojowe oraz profesjonalne centrum dystrybucyjne. Dzisiaj Hozelock, dzięki doskonałemu serwisowi, wykwalifikowanym pracownikom i sprawnej dystrybucji jest znaczącą marką w ponad 60 krajach świata. Hozelock bazuje na zrozumieniu potrzeb swoich odbiorców na różniących się od siebie rynkach świata, co sprawia, że z roku na rok pozycja tej marki rośnie. Marka "Hozelock" to przede wszystkim bębny do węży z wiodącym w gamie automatycznym zwijaczem węża typu Auto Reel. Zapoczątkował on nową generację bębnów-zwijaczy i umocnił pozycję Hozelocka jako lidera wśród producentów pojemników na węże w Europie. Hozelock to także wysokiej jakości pistolety o bardzo dużej wytrzymałości, przyłącza, złączki i rozdzielacze na krany. Mówiąc o nowoczesności produktów Hozelock nie można pominąć szerokiej gamy zraszaczy i niezawodnych w każdych warunkach pogodowych komputerów do automatycznego nawadniania. Filozofię firmy o "sadzawce idealnej" spełniają innowacyjne pompy, zestawy filtracyjne i akcesoria do oczek wodnych. W 2000 roku Hozelock nabył francuska firmę Tricoflex z siedzibą w Vitry-le-Francois, będącą jednym z największych producentów węży w Europie. Tak połączone siły pozwoliły na osiągnięcie statutu lidera na rynku węży na naszym kontynencie.


Pokon to marka doskonałych nawozów i środków do pielęgnacji roślin domowych i ogrodowych, produkowanych przez holenderską firmę Pokon & Chrysal już od 1929 roku. Nazwa – Pokon, pochodzi od symboli pierwiastków chemicznych, wchodzących w skład nawozów mineralnych – P2O5, K2O, N. Początkowo pod nazwą Pokon sprzedawano tylko nawozy, w latach 90-tych linię tę poszerzano kolejno o środki ochrony roślin – Pokon STOP, mieszanki traw gazonowych i ziemie ogrodowe. Od momentu powstania w 1929 firma stworzyła nowoczesny kompleks produkcyjny w Naarden (50 km od Amsterdamu) z oddziałami w kilku państwach europejskich - Niemczech, Francji i Belgii, a także w Stanach Zjednoczonych, Chinach i Kolumbii. Ponadto firma obecna jest w wielu krajach na świecie poprzez swoich dystrybutorów. Produkty firmy Pokon & Chrysal są efektem wielu lat badań i doświadczeń. Stale wprowadzane są nowe wyroby w odpowiedzi na oczekiwania rynku. Rezultatem jest szeroka gama preparatów powstałych w trosce o rośliny domowe, ogrodowe i kwiaty cięte.


Innowacyjność, jakość oraz wydajność to cechy, które wyróżniają maszyny Toro na całym świecie. Toro to amerykańska firma z ponad 90 letnią tradycją, która pioniersko zaczęła rozwijać technologię ułatwiającą pracę w ogrodzie i pielęgnację terenów zielonych. Natomiast doświadczenia Toro w dziedzinie urządzeń do odśnieżania to już ponad 50 lat wysiłków budowania reputacji światowego lidera. Jakość marki Toro jest potwierdzona wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami, opatentowanymi i zarezerwowanymi tylko dla tych, którzy wybrali produkty Toro. Obecnie Toro zaopatruje swoich klientów na całym świeci, testując swój profesjonalizm również na najbardziej wymagających murawach świata jak pola golfowe, stadiony oraz inne powierzchnie zielone, często o ogromnej przestrzeni i trudnych warunkach użytkowania. Maszyny Toro pracują między innymi na terenach Wimbledonu, boiskach Manchester United, czy w parku rozrywki Disney World oraz wielu innych.


Oleo Mac jest synonimem nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla urządzeń pracujących w lasach, parkach i ogrodach. Produkty tej marki to szeroki wybór, pozwalający na idealny dobór urządzeń w zależności od potrzeb użytkownika oraz zapewniający optymalną kombinację wydajności, wytrzymałości oraz łatwości obsługi i prostoty konserwacji. Troszcząc się o jakość naszych produktów zwracamy szczególną uwagę na konstrukcję silników dwusuwowych, które zostały zaprojektowane i wielokrotnie przetestowane w laboratoriach Oleo Mac, charakteryzują się małym ciężarem i łatwym rozruchem, co przekłada się na wysoką wydajność pracy. Ważnym element misji Oleo Mac jest również dostarczenie produktów respektujących potrzeby ochrony środowiska naturalnego, aby klienci, którzy wybrali markę Oleo Mac byli świadomi, że użytkują urządzenia ekologicznie przyjazne.


Firma Victus – Emak Sp. z o. o. została wyodrębniona ze struktury Victus International Trading S.A. i od 2005 roku jest członkiem grupy EMAK, jednego z najbardziej liczących się na rynku europejskim producentów sprzętu ogrodniczego i leśnego. Firma funkcjonuje na rynku polskim od 1989 roku, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonałym rozwiązaniom organizacyjnym i wysokiemu poziomowi profesjonalnej wiedzy zdobyła silną pozycję w branży. Naszym celem jest oferowanie produktów i usług, które uczynią pracę w ogrodzie wydajną i przyjemną, a także dostarczanie użytkownikom satysfakcji, przewidując i uprzedzając ich oczekiwania. Aby osiągnąć powyższe cele firma dąży do stałego doskonalenia jakości obsługi, konkurencyjności oraz oferowania innowacyjnych produktów. Victus – Emak, poza gamą produktów wytwarzanych w fabrykach firmy macierzystej, proponuje szeroką gamę narzędzi, urządzeń i akcesoriów ogrodowych pod marką VICTUS, która stała się synonimem wysokiej jakości, interesującej i nowatorskiej oferty oraz dobrej ceny. Obecnie asortyment firmy obejmuje łącznie ponad 1000 produktów przeznaczonych do prac i wypoczynku w ogrodzie i w przestrzeni wokół domu, pochodzących z renomowanych fabryk w Europie, Azji i USA.