Skiba
Sygma Bank
SKIBA RTV AGD
ul.Oławska 242a
55-220 Jelcz-Laskowice

tel. 71/ 318 17 10

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

   

 

Skutery Quady
Od początków istnienia firnmy zajmujemy się również mechaniką motocoyki, skuterów jak i quadów. Wieloletnie doświadczenie doprowadziło do osiągnięcia najniższych cen na pojazdy ruchu drogowego. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nasza ofertą.


Nie daj się zniewolić miejskiemu ruchowi. Rzuć wyzwanie ulicznym korkom. Przemieszczaj się dowolna trasą, w dowolnym czasie i stroju. Funkcjonalność skuterów, ich sportowe zacięcie, łatwość użytkowania i nowoczesny design to odpowiedź na rosnące potrzeby ekonomicznego i ekologicznego stylu życia w mieście. Także sposób na szybkie jego opuszczenie i przyjazny kontakt z natura.
Kiedyś, niedoścignione marzenie wielu. Dziś, na wyciągnięcie ręki, na polską kieszeń i na nasze drogi. Większy niż dawniej, rynek konkurencji nie osłabił ich popularności. Decydują o niej bardzo dobre parametry techniczne, niezawodne silniki odpowiadające surowym, światowym normom i wygoda w prowadzeniu. Sylwetki różnorodnych modeli odpowiadają światowym trendom i zaspokajają prawdziwych znawców.