Skiba
Sygma Bank
SKIBA RTV AGD
ul.Oławska 242a
55-220 Jelcz-Laskowice

tel. 71/ 318 21 43

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

   
Firma Skiba RTV&AGD  została zarejestrowana w 10.05.1997 w referencjach Handlu i Usług i z tym dniem rozpoczęła swoją statutową działalność w siedzibie przy ul. Witosa 18a . Skiba RTV&AGD  szybko stał się jedną z większych sklepów detalicznych  na terenie południowej  Polski. Początkowo oferta była dosyć wąska, dotyczyła w zasadzie kilku firm natomiast dzięki odpowiedniej reklamie i dobrej pracy załogi sklep szybko zyskał sobie miano jednego z najlepszych w powiecie oławskim. Takiej szansy nie można było zaprzepaścić. Zgodnie z oczekiwaniami klientów asortyment był stale rozszerzany a sklep był coraz większy.
W październiku 2001 został uruchomiony nowoczesny salon sprzedaży mebli o powierzchni 1200 m2. Placówka w pełni klimatyzowana i przystosowana dla osób niepełnosprawnych, chociaż firma nie jest zakładem pracy chronionej i nie miała takiego obowiązku. Salon ten pozwolił na rozszerzenie oferty Firmy. 
Pod koniec 2005 roku Skiba RTV&AGD  wraz z Sygma Bank S.A. wprowadziła sprzedaż na raty bez oprocentowania, bez kosztów manipulacyjnych i pierwszej wpłaty.

W dniu dzisiejszym klient przekraczający próg Salonu Skiba RTV AGD  staje przed nie lada dylematem . Swoje zakupy musi zrobić wśród 10 000 artykułów AGD i RTV. Na szczęście do jego dyspozycji jest wysoko wykwalifikowana kadra, która zapewni udane zakupy dla każdego.